„Kup. Promuj. Zarabiaj” – gazetki promocyjne Ekostory

W odpowiedzi na coraz liczniejsze zapytania ze strony właścicieli i menedżerów ekosklepów, firma Eko-Wital uruchamia dla swoich partnerów handlowych w obrębie Ekostory zupełnie nowy program „Kup. Promuj. Zarabiaj”.

Program „Kup. Promuj. Zarabiaj” obejmuje przede wszystkim druk gazetek promocyjnych dla ekosklepów. Stanowią one sprawdzone i bardzo użyteczne narzędzie w promowaniu produktów ekologicznych. Trójelementowy program ma pomóc detalistom zmaksymalizować sprzedaż ekologicznych bestsellerów i nowości wpisujących się w najbardziej aktualne trendy. W ramach akcji „Kup” partnerzy programu będą mogli te wszystkie produkty nabyć i zaoferować konsumentom w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Co ważne, promocja nie wymaga obniżania marż, ponieważ jej koszt pokrywa Eko-Wital. Finalnie konsument otrzymuje produkt w promocyjnej cenie, co nie wiąże się z koniecznością obniżania marży przez sklep!

W ramach idei „Promuj” właściciele ekosklepów otrzymają gotową i skuteczną gazetkę promocyjną zawierającą nie tylko starannie wyselekcjonowane produkty w przystępnych cenach, ale również użyteczne informacje i atrakcyjne przepisy kulinarne. Gazetka promocyjna to obecnie jedno z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych i istotna wartość dodana ceniona przez konsumentów.

Opcja „Zarabiaj” programu pozwala na uzyskanie gazetki promocyjnej w zadowalającym nakładzie. Opłata za nią, dzięki uczestnictwie w programie, będzie miała wymiar symboliczny. Jej dostępność w miejscu sprzedaży pozwoli natomiast zwiększyć lojalność kupujących i zachęci ich do powrotu do sklepu ekologicznego po promowane nowości. Więcej szczegółów już wkrótce na blogu Ekostory.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *