„Kup. Promuj. Zarabiaj” – gazetki promocyjne Ekostory

W odpowiedzi na coraz liczniejsze zapytania ze strony właścicieli i menedżerów ekosklepów, firma Eko-Wital uruchamia dla swoich partnerów handlowych w obrębie Ekostory zupełnie nowy program „Kup. Promuj. Zarabiaj”.

Program „Kup. Promuj. Zarabiaj” obejmuje przede wszystkim druk gazetek promocyjnych dla ekosklepów. Stanowią one sprawdzone i bardzo użyteczne narzędzie w promowaniu produktów ekologicznych. Trójelementowy program ma pomóc detalistom zmaksymalizować sprzedaż ekologicznych bestsellerów i nowości wpisujących się w najbardziej aktualne trendy. W ramach akcji „Kup” partnerzy programu będą mogli te wszystkie produkty nabyć i zaoferować konsumentom w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Co ważne, promocja nie wymaga obniżania marż, ponieważ jej koszt pokrywa Eko-Wital. Finalnie konsument otrzymuje produkt w promocyjnej cenie, co nie wiąże się z koniecznością obniżania marży przez sklep!

W ramach idei „Promuj” właściciele ekosklepów otrzymają gotową i skuteczną gazetkę promocyjną zawierającą nie tylko starannie wyselekcjonowane produkty w przystępnych cenach, ale również użyteczne informacje i atrakcyjne przepisy kulinarne. Gazetka promocyjna to obecnie jedno z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych i istotna wartość dodana ceniona przez konsumentów.

Opcja „Zarabiaj” programu pozwala na uzyskanie gazetki promocyjnej w zadowalającym nakładzie. Opłata za nią, dzięki uczestnictwie w programie, będzie miała wymiar symboliczny. Jej dostępność w miejscu sprzedaży pozwoli natomiast zwiększyć lojalność kupujących i zachęci ich do powrotu do sklepu ekologicznego po promowane nowości. Więcej szczegółów już wkrótce na blogu Ekostory.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *